Domosapiens
FacebookBlogLinked
o nas oferta projekty kontakt

Domosapiens to autorskie studio projektowania wnętrz i pracownia architektoniczna Doroty Bladowskiej-Bambot, absolwentki Wydziału Architektury Politechniki Łódzkiej oraz studiów podyplomowych na Wydziale Architektury i Urbanistyki w Hochschule Anhalt, Bauhaus Foundation w Dessau (Niemcy). Dorota Bladowska-Bambot jest również członkiem prestiżowej organizacji Home Stagers Network Polska zrzeszającej profesjonalistów w dziedzinie „home stagingu”, przygotowania nieruchomości do szybkiej i zyskownej sprzedaży.
W pracowni Domosapiens realizujemy projekty aranżacji wnętrz prywatnych, publicznych i komercyjnych. Naszą misją jest tworzenie przestrzeni „z ludzką twarzą”, czyli takich, w których możemy po prostu poczuć się dobrze. Ogromną wagę przykładamy do funkcjonalności, ale przede wszystkim uważnie słuchamy klienta, ponieważ to jego potrzeby determinują ostateczny wygląd aranżowanego wnętrza.
Zapewniamy profesjonalne wsparcie na każdym etapie procesu projektowego: począwszy od koncepcji, poprzez projekt wykonawczy, po nadzór nad realizacją inwestycji.
Poza tradycyjną usługą projektową obejmującą wizytę u klienta, Domosapiens oferuje usługę aranżacji wnętrz online. To doskonałe rozwiązanie dla osób dysponujących ograniczonym czasem i pragnących uniknąć czasochłonnych konsultacji. Na podstawie przesłanych przez klienta wytycznych i zdjęć wnętrz, opracowujemy koncepcję aranżacji przestrzeni. Wszystko szybko, sprawnie i niedrogo. Zapraszamy się do zapoznania z naszą ofertą.