Domosapiens
FacebookBlogLinked
o nas oferta projekty kontakt

 

wnętrza prywatne

Nasz dom to nasza twierdza, ale to też coś więcej – to odzwierciedlenie tego, jacy jesteśmy. Właśnie dlatego wnętrza, w których mieszkamy powinny, jak najpełniej zaspokajać gusta i potrzeby ich właścicieli. Praca nad projektami wnętrz prywatnych to dla nas zawsze ogromne wyzwanie i niezwykła przygoda. Uważnie słuchamy klientów i przedstawiamy im koncepcje, które wychodzą naprzeciw ich oczekiwaniom. Podpowiadamy proste i funkcjonalne rozwiązania, zmieniające dom w miejsce, do którego zawsze chce się wracać nie tylko dlatego, że jest, ale przede wszystkim dlatego - jakie jest. Każdy przygotowywany przez nas projekt obejmuje opracowanie projektu funkcjonalnego przestrzeni, aranżację stylistyczną i kolorystykę, projekt wykonawczy, a także konsultacje i pomoc w wyborze gotowych elementów wyposażenia wnętrz i elementów dekoracyjnych. Zmień swoje wnętrze i idealnie dopasuj je do swoich potrzeb. Z przyjemnością Ci w tym pomożemy!

 

wnętrza komercyjne

We wnętrzach komercyjnych odpowiednie zagospodarowanie przestrzeni ma znaczenie szczególne. Profesjonalnie zaaranżowane biuro, restauracja czy sklep wywiera pozytywny wpływ nie tylko na osoby, które w nim pracują, ale także na klientów, którzy je odwiedzają. Projektując przestrzenie komercyjne zwracamy szczególną uwagę na kwestie ergonomii i funkcjonalności, nie zapominając jednocześnie o walorach estetycznych. Wystrój pomieszczeń musi bowiem idealnie harmonizować z zakresem usług firmy. Dzięki współpracy z profesjonalnymi podwykonawcami, tworzymy wnętrza komercyjne, do których przychodzi się z przyjemnością. Zajmiemy się wszystkim od przygotowania projektu, po nadzór nad realizacją inwestycji. Pomożemy Ci stworzyć miejsce, które oczaruje i Twoich klientów i Ciebie!

Home Staging

 

home staging

Zamierzasz sprzedać lub wynająć mieszkanie, ale obawiasz się wydatków związanych z jego odnowieniem i uatrakcyjnieniem? Niepotrzebnie! Skorzystaj z oferowanej przez Domosapiens profesjonalnej usługi home staging, która polega na przygotowaniu nieruchomości do sprzedaży bądź wynajmu. Wcale nie musisz wydawać majątku po to, by podnieść wartość nieruchomości, a także szybko i skutecznie znaleźć klienta. Wystarczy kilka perfekcyjnie dobranych zabiegów, a wnętrze zmieni się nie do poznania. Działania home staging, które zaproponuje dla ciebie Domosapiens, pozwolą ci znacznie podnieść wartość nieruchomości, przy nakładach finansowych, które bez trudu podźwignie Twój domowy budżet. Trudno w to uwierzyć? Daj nam się zaskoczyć i sprzedaj lub wynajmij swoją nieruchomość szybko i z zyskiem.